Ana sayfa

Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite ilaç hammaddesi satış için
iyi kalite ilaç hammaddesi satış için
Ben sohbet şimdi

Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd
Office Building Factory Office Area Meeting Room Central Control Room

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : PooChun
Yıllık satış : 4000000-6000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 90% - 100%
Shanghai Poochun Industry Co, Ltd yenilikçi bir şirket, küresel bir ilaç ve kimya sanayi üreticileri ve hammadde tedarikçileri. Şirket doğal bitki özü, amino asitler, fonksiyonel gıda, beslenme takviyeleri, kozmetik, ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve ara ürünlerde kalite, istikrar ve aktif maddelerin güvenliği konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin gelişiminde "dürüstlük, yenilik ilk, pratik tabanlı" iş felsefesi, etkili ve pratik yönetim ekibi sağlam bir temel oluşturmak ve yavaş yavaş sanayi lideri için bir marka olarak "Poochun" yaratmak şirket ruhu.

Birçok sertifikalı (ISO9001, ISO22000, HACCP, SFDA-GMP, FDA-GMP, NSF-GMP, EDQM-CEP, KFDA-GMP, KOSHER, HALAL) imalat kuruluşlarıyla stratejik ortaklıklar kurduk ve ürünlerimizin yüksek kalitesi. Biz zengin üretim tecrübesi ve sıkı kalite kontrol sistemi ile gelişmiş ekstraksiyon, izolasyon, arıtma, sentez, fermantasyon ekipmanları ve teknoloji var ve mükemmel bir satış servis sistemi inşa ettik, ürünler Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Doğu ve Orta Doğu'ya ihraç edilmektedir. Asya Pasifik ve diğer beş kıtada ve ölçek ulus ön planda, iyi bir uluslararası itibar kazandı.

Kalitenin firmamızın ömrü olduğuna inanıyoruz. Tüm üretim sürecinde ISO 9001: 2000 kalite yönetim sistemiyle sıkı sıkıya ürünlerimizi üretiyoruz. "Güvenilir kalite ve mükemmel hizmet" her müşteriye olan bağlılığımızdır, müşterilerimizin başarısının başarımız olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Poochun'da, müşterilerimize bekledikleri ve hak ettikleri güvenilir ürün ve hizmetleri sunmaya her zaman kararlıyız.

İletişim bilgileri
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Tel: 86-21-20935130

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)