Sertifika
iyi kalite ilaç hammaddesi satış için
iyi kalite ilaç hammaddesi satış için
Ben sohbet şimdi

ilaç sınıfı steroidler

98319-26-7 Finasteride, Transklad Kadınları Aşırı Saç Büyümesi için Pharma Sınıfı Steroidler

  • 98319-26-7 Finasteride, Transklad Kadınları Aşırı Saç Büyümesi için Pharma Sınıfı Steroidler
Ürün ayrıntıları:
Finasterid İlaç Hammaddesi Finasterid Transgender kadınlar için Aşırı kıl gelişimi


Açıklama

17β- ( N -tert-butilkarbamoyl) -4-aza-5a-androst-1-en-3-one olarak da bilinen Finasterid sentetik bir androstan steroidi ve 4 - azasteroiddir. Testosteron ve DHT gibi androjen steroid hormonlarının benzeridir.

Finasterid bir lipofilik bileşiktir.

Toplum ve kültür

Gıda ve İlaç Dairesi, kan veya plazma bağışının son finasterid dozunu aldıktan sonra en az bir ay ertelenmesini öneriyor.

Donald Trump'un kişisel doktoru olan Harold Bornstein, Trump'ın saç büyümesini teşvik etmek için finasterid alacağını söyledi.

Atletizm

2005 yılından 2009 yılına kadar, Dünya Anti Doping Ajansı, finasterid'i yasakladı; çünkü ilacın steroid istismarını maskelemek için kullanılabileceği keşfedildi. Test yöntemlerinde yapılan iyileştirmeler yasağın gereksiz hale getirilmesinden sonra, 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren listeden çıkarılmıştır. Finasterid kullanan ve uluslararası rekabette yasak olan sporcular arasında iskelet racer Zach Lund, bobsledder Sebastien Gattuso, futbolcu Romário ve buz hokeyi golcüsü José Théodore yer alıyor.

Marka isimleri

İlaç ticareti isimleri; erkek tipi kellik (MPB) için pazarlanan Propecia ve benign prostat hiperplazisi (BPH) için Proscar; Her ikisi de Merck & Co'nun ürünleri. Propecia'da 1 mg finasterid ve Proscar'da 5 mg. BPH'nin tedavisi için finasterid üzerine olan Merck'in patenti 19 Haziran 2006 tarihinde sona ermiştir. Merck, MPB'yi tedavi etmek için finasterid kullanımı için ayrı bir patent aldı. Bu patent, Kasım 2013'te doldu.

tartışma

ABD'de ve Kanada'da erkekler kalıcı cinsel yan etkilerden endişe ediyorlar "diye belirttiler" post finasteride sendromu ", finasteride saç dökülmesine neden olan erkeklerde devam edebilen cinsel, nörolojik, hormonal ve psikolojik yan etkilerle karakterize veya büyümüş bir prostat "olarak tanımladı. 2012'de, Post-Finasteride Sendrom Vakfı olarak adlandırılan bir sağlık savunucusu grubu, bildirilen sendrom için bir çare bulmak ve farkındalık yaratmak için ikinci bir hedef oluşturmak üzere kurulmuştur. Şirketin 1Ç2016 mali dosyasına göre, Merck, finasterid ile tedaviyi bıraktıktan sonra kalıcı cinsel yan etkilere maruz kaldıklarını iddia eden müşterilerin açtığı 1.385 ürün sorumluluğu dava dosyasında sanık.

kullanım

Cinsel işlev bozukluğu

Finasterid bazı erkeklerde ilaç tedavisini bıraktıktan sonra uzun süreli cinsel işlev bozukluğuna neden olup olmadığı belli değildir. İlacı durdurduktan sonra kalıcı libido veya sertleşme bozukluğu vakaları rapor edildi ve FDA bu raporları insanlara bildirmek için etiketi güncelledi. 2010'da yapılan bir inceleme, finasteridin cinsel işlev bozukluğu riskini arttırdığı konusunda ılımlı kalite bulguları bulmasına karşın, insanların cinsel yan etkiler nedeniyle kullanmayı bıraktıklarını bulmadı.

Finasterid 1997 yılında saç dökülmesi için onaylandığında, FDA onay onayı, iyi tolere edildiğini ve en yaygın yan etkilerin cinsel işlevle ilişkili olduğunu bildirdi. Birçok insanda bu yan etkiler, ilaç durdurulursa ve ilaç devam ederse bile bazen çözülürse çözümlenir. Ek olarak "cinsel işlevsellikteki soru formu cinsel işlev bozukluğunun hassas bir şekilde yansımasını sağladı" gibi görünüyor.

Bir meta analiz ve sistematik inceleme, finasterid veya dutasterid ile tedavi edilen erkeklerin% 3,4 ila% 15,8'inde erektil disfonksiyon, libido kaybı ve ejakülasyon azalması gibi cinsel işlev bozukluğunun ortaya çıkabileceğini buldu. Bu, daha düşük yaşam kalitesiyle bağlantılıdır ve ilişkilerde stres yaratabilir. Aynı zamanda cinsel isteği azaltan bir ilişki vardır. Bir alt grupta erkeklerde, bu olumsuz cinsel yan etkilerin finasterid veya dutasterid'in kesilmesinden sonra bile devam edebileceği bildirilmiştir.

Şartname

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Açıklama Beyaz veya beyazımsı kristal toz Beyaz kristal toz
Spesifik rotasyon -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Kimlik İR Çalışan standartlarla eşleşir Uygundur
HPLC
Çözünürlük Kloroformda ve alkolde serbestçe çözünür;
Suda çok az çözünür
uymak
Ağır metaller ≤10ppm <10ppm
Su ≤0.3% % 0.22
Ateşleme kalıntısı ≤0.1% % 0.05
Göreceli malzeme Maksimum safsızlıklar≤0.5% % 0.36
Toplam yabancı madde oranı≤1.0% % 0.52
tahlil 98.5 ~ 101.0% 99.59%
Sonuç Şartname Kurumsal standartlara uygun

Beyaz Katı HHPA 85-42-7 Pharma Grade Steroidleri, Heksahidroftalik Anhidrit

  • Beyaz Katı HHPA 85-42-7 Pharma Grade Steroidleri, Heksahidroftalik Anhidrit
Ürün ayrıntıları:
HHPA İlaç Hammaddesi Boya ve epoksi kürleme ajanları için heksahidroftalik anhid 85-42-7


Açıklama

Yıllarca Avrupa'ya, Amerika'ya ve diğer ülkelere ihracat konusunda zengin tecrübeye sahibiz. Nakliye firmalarımız, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde verimli gümrükleme yeteneğine sahiptir. Firmamızda sipariş verdiğinizde, derhal sevkıyat ayarlayıp sizin için izleme bilgilerini e-posta ile güncelleyeceğiz. Ayrıca, kapıdan kapıya servis ayarlayabiliriz. Göndericilerimiz tarafından doğrudan ofisinize veya fabrikanıza teslim edilir.

Diğer adı

CIS-SİKLOHEXANE-1,2-DİKARBOKSİLİK ANHİDRİT; CIS-HEXAHYDROFTHALIC ANHYDRIDE; CIS-HHPA; HEXAHYDROFTHALIC ACID ANHYDRIDE; Heksajidroftalik anhidrit; HHPA; (3aR, 7aS) -Hekzahidrofuro-izobenzofuran-1,3-dion; 1,3-İzo-benzofuranidon, hekzahidro-, cis-; 2-Siyano-3-etoksi-2-proenoicacidethylester; 3-Isobenzofuranedione, heksahidro-, s-1; sis-sikloheksan-1,2-dicarboxylicacidanhydride; Heksahidro-2-benzofuran-1,3-dion; CIS-1,2-SİKLOHEKKANEDİKARBOKSİLİK ANHİDRİT (HHPA); 1,3-İzo-benzofurandion, hekzahidro-, (3aR, 7aS) -rel-; Cis-1,2-CYCLOHEXANEDECARBOXYLICANHYDRIDE

kullanım

Esas olarak boya, epoksi kürleme maddeleri, polyester reçineler, yapışkanlar, plastikleştiriciler, pas önlemeye yönelik ara maddeler vb.

Şartname

Görünüş: Beyaz katı
Saflık ≥99.0%

Paketleme

25kg / çantası, 500 kg / çanta

Depolama

Bu ürün hava geçirmez, güneş ışınlarından, neme karşı dayanıklıdır ve hektardan uzaktır. Depolama süresi bir yıldır.

Ürün adı
Heksahidroftalik anhidrit (HHPA)
CAS NO: 85-42-7
Moleküler formül
Kimyasal formül: C8H10O3
Yapısal formül:
Moleküler ağırlık: 154,17
Teknik göstergeler
Beyaz katı, ≧% 99.0
kullanım
Esas olarak boya, epoksi kürleme maddeleri, polyester reçineler, yapışkanlar, plastikleştiriciler, pas önlemeye yönelik ara maddeler vb.
Paketleme
25kg / varil, 220kg / varil
Depolama
Bu ürün hava geçirmez, güneş ışınlarından, neme dayanıklı ve hektardan uzakta olmalıdır. Depolama süresi bir yıldır.

Ana avantaj

Biz araştırma, geliştirme, üretim, ihracat ve benzeri "one-stop" paketleme hizmeti ile costomers sağlayabilir.
Güçlü Ar-Ge gücü, teknolojimizi, müşterilere daha iyi hizmet sunmak için sonsuza dek lider bir düzeyde tutmamızı sağlıyor.
Müşterilerimize daha fazla memnun kalmamızı ve güvende kalmamızı sağlayan ISO ve SGS sertifikalarına sahibiz.
İhracat deneyiminin 10 yılı aşkın, biz daha profesyonel hizmet ile müşterilerine sunabilirsiniz.
ONE PCL'de karışık ve farklı ürünler, müşteriler için çalışma verimliliğini artırır.
Merkezi Şanghay'da bulunan Şanghay, dünyanın en büyük limanından biridir, lojistik hizmetleri sağlamak için gümrük işlemleri için uygundur.

62-44-2 Pharma Grade Steroidleri Düşük Zehirlilik P Asetofenetidid / Fenasetin

  • 62-44-2 Pharma Grade Steroidleri Düşük Zehirlilik P Asetofenetidid / Fenasetin
Ürün ayrıntıları:
Düşük Toksisite P Acetophenetidide / Phenacetin 62-44-2 Ateş Başağrısı Nöropatik Ağrı için


Açıklama

Phenacetin (veya asetofenetidin), 1887'de piyasaya sürülmesi ile ABD Gıda ve İlaç İdaresi tarafından getirilen 1983 yasağı arasında yaygın olarak kullanılan, ağrıyı hafifleten ve ateşi azaltan bir ilaçtır.

Antipiretik analjezik, ateş ağrısı, nöropatik ağrı vb. Tedavisinde kullanılır. Isıyı hafifletmenin etkisi analjezik etkiden daha güçlüdür. İlaç yoğunluğu, yavaş ve devam eden ve düşük toksisiteye sahip olan aspirine kıyaslanabilir. Çalışma, bu ürünün metabolitleri parasetamolün pirolitik bir etkiye sahip olduğu anlamına gelir. Enzim inhibitörleri nedeniyle, asetaminofen'e dönüştürülmediğinde hala açık bir termal etki gösterebilir.

Bu nedenle, ürünlerin pirolitik etkileri sadece aktif ürünler parasetamol ile üretilmez. Fenasidin'in hafif analjezik etkisi genellikle 3-4 saat sürer. Salisilik asidin sinerjik etkisi artar. Özellikle antipiretik analjezide kullanılır küçük hayvanlardır. Bu ürün ayrıca APC tabletlerinin bileşenlerinden biridir.

farmakokinetik

Asetaminofen, karbondioksit ve çiftler halinde fenetidin'in az sayıda karaciğer metabolizması başta olmak üzere, amino kuinon metabolize olduktan sonra hemoglobin methemoglobin okside edilebilir hale gelebilir, mor mor, hatta ciddi hipoksi semptomları büyük miktarda olduğunda ortaya çıkabilir çocuklarda.

Endikasyonları

Bu ürün ağırlıklı olarak ısı ve ağrıyı gidermek için kullanılır ve yerine sadece bazı bileşik preparatlarında kullanılan asetaminofen kullanılır.

kontrendikasyon

1. Bu ürünün alerjisini, gebe kadını ve emzirmeyi devre dışı bırakın;

2. Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarının devre dışı bırakılması;

3. Hemolitik hastalık veya diğer kan hastalık öyküsü olan hastalar devre dışı bırakılır;

4. Yaşlı insanlar ve çocuklar dikkatli olmalıdır.

Şartname

Ürün adı
phenacetin

CAS Numarası.
62-44-2
Dış Ambalaj

25KG

Üretim tarihi
2016/05/07
Raf ömrü
2019/05/05

Standart kabul edildi

BP68

Analiz öğeleri

Şartname

Sonuçlar

Açıklama

Standarta uymak

Comforms

Kimlik

Pozitif

Pozitif

Erime noktası

134ºC - 136.5ºC

134,5ºC ila 136,5ºC

4-kloroasetanilid

BP1968

<3.5ml / 0.6 g

P-Phenetidine

BP1968

Comforms

Sülfatlı kül

≤0.1%

% 0.07

tahlil

≥99%

% 99.1
80
bir ABD aracılığıyla # 80

% 98

Sonuç

nitelikli

Tadalafil Tozu Pharma Dereceli Steroidler, CAS 171596-29-5 Cinsel Toz Tadalafil

  • Tadalafil Tozu Pharma Dereceli Steroidler, CAS 171596-29-5 Cinsel Toz Tadalafil
Ürün ayrıntıları:
Tadalafil Tıp Hammaddesi Pulmoner arteriyel hipertansiyon için PDE5 İnhibitörü C22H19N3O4

Açıklama

Tadalafil cinsel uyarının kısmi salınım nitrik oksit, tadalafil inhibe PDE5, penis sünger vücudu cGMP seviyesi, düz kas gevşeme, kan akışı ile sonuçlanan, kısmen salınım yol açtığında, siklik guanozin fosfat (cGMP) spesifik fosfodiesteraz 5 (PDE5) seçiciliği ve geri dönüşümlü inhibitörü penis, aseksüel uyarılma gibi bir ereksiyon meydana getirir.

Diğer PDE5 inhibitörleri ile karşılaştırıldığında seçicilik

Tadalafil, sildenafil ve vardenafil, PDE5 enzimini inhibe ederek etkimektedir. Bu ilaçlar ayrıca diğer PDE enzimlerini de inhibe eder. Sildenafil ve vardenafil, tadalafilden ziyade gözde bulunan bir enzim olan PDE6'yı inhibe eder. Bazı sildenafil kullanıcıları, mavimsi bir renk alır ve PDE6 inhibisyonu nedeniyle ışığa duyarlılığı arttırır. Sildenafil ve vardenafil de tadalafilden daha fazla PDE1'i inhibe eder. PDE1 beyinde, kalpte ve vasküler düz kasta bulunur. PDE1'in sildenafil ve vardenafille inhibisyonunun vazodilatasyon, kızarıklık ve taşikardi oluşturduğu düşünülmektedir. Tadalafil PDE11'i sildenafil veya vardenafil'den daha fazla inhibe eder. PDE11, iskelet kasında, prostatta, karaciğere, böbrekte, hipofiz bezi ve testislerde eksprese edilir. PDE11'i inhibe eden vücut üzerindeki etkileri bilinmemektedir.

Uygulamalar

1. Selefi Viagra gibi Cialis erkeklerdeki sertleşme bozukluğunu tedavi etmek için kullanılır.

2. Post siklüs terapisinin daha utanç verici yan etkilerinden biri, vücudun abartılı testosteron seviyelerinin aniden bulunmaması, çoğunlukla ED'e yol açması nedeniyle libido tüketiminin azalmasıdır. Döngüsünden sonra kalkamazsan, hapı al.

3. Tadalafil, cialis'in hammaddesidir.

4. Cialis, bir tür erkek cinsiyet arttırıcı ilaçtır.

5. Cialis Viagra'dan daha uzun süre dayanmaktadır. Etkileri 36-48 saat arasında herhangi bir yerde hissedilebilir.

6. Cialis kan dolaşımlarının rahatlamasına yardımcı olmak ve cinsel uyarılma esnasında penide kan akışını arttırarak, erektil işlevin artmasına neden olarak çalışır

Kimya

Tadalafil, birleştirilmiş 2,5-diketopiperazindir. Ayrıca bir 1,2,3,4-tetrahidro-β-karbolinidir.

Tadalafil, bir Pictet - Spengler reaksiyonu ile (D) - triptofan metil ester ve piperonal'dan başlayarak sentezlenebilir. Bunu diketopiperazin halkasını tamamlamak için kloroasetil klorür ve metilamin ile yoğunlaştırmalar izler

Şartname

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Görünüm Beyaz toz uygundur
Test metodu Yüksek basınçlı sıvı kromatografisi (HPLC) uygundur
Erime noktası 300 ℃ ~ 303 ℃ 301.5 ℃ -302,6 ℃
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.24
Ağır metaller (Pb) ≤20ppm 7.5ppm
Ateşleme kalıntısı ≤0.1% % 0.08
Göreceli madde ≤1.0% 0.145%
Deney (kurutulmuş bazda) ≥98.5% 99,53%
Sonuç Ürün USP 32'ye uygundur

Antibiyotik CAS için Valsartan Tozu Pharma Sınıfı Steroidler CAS 137862-53-4

  • Antibiyotik CAS için Valsartan Tozu Pharma Sınıfı Steroidler CAS 137862-53-4
Ürün ayrıntıları:
Valsartan tozu Hipertansif ilaç CAS için ham madde 137862-53-4

Açıklama

1. Valsartan (ticari ismi Diovan), tip I (AT1) anjiyotensin reseptörü için seçici olan anjiyotensin II reseptör antagonistidir (genelde ARB veya anjiyotensin reseptör blokeri olarak adlandırılır). Valsartan ağırlıklı olarak yüksek tansiyon, konjestif kalp yetmezliği tedavisinde ve kalp krizinden sonra daha uzun yaşama şansını artırmak için kullanılır.

2. Valsartan tek başına veya yüksek tansiyon tedavisinde diğer ilaçlarla birlikte kullanılır. Ayrıca, kalp yetmezliğini (kalbin vücudun geri kalanına yeterince kan pompası yapamadığı durum) tedavisinde ve kalp krizinden sonra hayatta kalmayı iyileştirmek için kullanılır. Valsartan, anjiyotensin II reseptör antagonistleri adı verilen bir ilaç sınıfındadır. Kan damarlarını sıkıştıran bazı doğal maddelerin etkisini engelleyerek, kanın daha sorunsuz akmasını ve kalbin daha verimli pompalanmasını sağlar.

3. Yüksek tansiyon yaygın bir durumdur ve tedavi edilmezse, beyne, kalbe, kan damarlarına, böbreklere ve vücudun diğer bölümlerine zarar verebilir. Bu organların hasar görmesi kalp rahatsızlığı, kalp krizi, kalp yetmezliği, inme, böbrek yetmezliği, görme kaybına ve diğer sorunlara neden olabilir. İlaç almaya ek olarak, yaşam tarzı değişiklikleri yapmak kan basıncınızı kontrol etmenize de yardımcı olacaktır. Bu değişiklikler, yağ ve tuz oranı düşük, sağlıklı bir kilo verme, günlük en az 30 dakika egzersiz yapma, içmeme ve alkol kullanan bir diyet yeme içindir.

Standart

USP EP BP CP

Uygulama

1. Valsartan, anjiyotensin II reseptör antagonistidir. Valsartan, kan damarlarını daraltır ve kan basıncını düşürür ve kan akışını geliştirir. Valsartan, yetişkinlerde ve en az 6 yaşında olan çocuklarda yüksek tansiyonu (hipertansiyon) tedavi etmek için kullanılır. Valsartan yetişkinlerde kalp yetmezliğini tedavi etmek ve kalp krizinden sonra ölüm riskini azaltmak için de kullanılır. Valsartan bazen diğer tansiyon ilaçları ile birlikte verilir.
Valsartan, bu ilaç rehberinde listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

2. Valsartan yüksek tansiyon ve kalp yetmezliği tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda bir kalp krizi sonrasında daha uzun yaşama şansını artırmak için kullanılır. Kalp yetmezliği olan insanlarda kalp yetmezliği nedeniyle hastaneye gitme şansınızı düşürebilir. Valsartan, anjiyotensin reseptör blokerleri (ARBs) adı verilen bir ilaç sınıfına aittir. Kan dolaşımının kolaylaşması için rahatlatıcı kan damarları ile çalışır. Yüksek tansiyonun düşürülmesi inmeler, kalp krizi ve böbrek sorunlarının önlenmesine yardımcı olur.

3. Valsartan, kalp krizinden sonra yüksek tansiyonu, konjestif kalp yetmezliğini tedavi etmek ve sol ventrikül disfonksiyonu olan kişilerin ölümünü azaltmak için kullanılır. Kalp yetmezliği olan kişilerin anjiyotensin kombinasyonu ile tedavisinde çelişen kanıtlar vardır valsartan ve anjiyotensin dönüştürücü enzim inhibitörü gibi reseptör blokeri ile ölümde azalma gösteren iki büyük klinik çalışma (CHARM - katkı maddesi ve ValHeFt) ve ikisi (VALIANT ve ONTARGET) hiçbir yarar sağlamayan ve kalp krizi de dahil olmak üzere daha olumsuz etkiler görüldü. İdrarda tip II diyabetli ve yüksek tansiyonlu veya albüminli insanlarda, valsartan kötüleşmeyi ve son dönem böbrek yetmezliğini yavaşlatmak için kullanılır.

Şartname

madde Şartname Sonuç
Görünüm Beyaz neredeyse beyaz toza kadar Beyaz toz
Kimlik Kızılötesi emilim: IR spektrumu, referansla elde edilenle tutarlıdır uygundur
Test tayfinin kromatogramındaki ana zirvenin tutma süresi, Testte elde edildiği gibi, Standart preparasyonun kromatogramındaki teneffüs durumuna karşılık gelir. uygundur
Absorbans NMT% 0.02 uygundur
Su NMT 2.0% % 0.51
Ateşleme kalıntısı NMT% 0.1 % 0.07
Ağır metaller NMT% 0.001 Uygundur
İlgili bileşikler (HPLC) Bileşik A NMT 1.0% % 0.59
Bileşik B NMT% 0.2 % 0.04
Bileşik C NMT% 0.1 % 0.05
Herhangi bir diğer yabancı madde NMT% 0.1 (bileşik A hariç) % 0.07
Toplam safsızlıklar NMT% 0.3 (bileşik A hariç) % 0.16
Kalıntı çözücüler (GC) Etil asetat NMT 5000ppm 305ppm
Diklorometan NMT 600ppm undetected
Metanol NMT 3000ppm undetected
N, N-Dimetilformamit NMT 880PPM undetected
Deney (HPLC) ~ 102.0,% 98.0,% 99.65%

IDBN Idebenone Pharma Grade Steroidleri Beyin Fonksiyon Metabolizmasını Geliştirmek İçin CAS 58186-27-9

  • IDBN Idebenone Pharma Grade Steroidleri Beyin Fonksiyon Metabolizmasını Geliştirmek İçin CAS 58186-27-9
Ürün ayrıntıları:
IDBN İlaç Hammaddesi Beyni Fonksiyon Metabolizmasını Geliştirmek İçin İdebenon 58186-27-9


Açıklama

Idebenone (IDBN) kimyasına 6 - (10 - hidroksi desil) - 2,3 - dimetoksimetil - 5 - metil - 1 - 4 - benzokinon denir; sarı veya kristal toz olup kokusu yoktur. N-heksan içinde çözülmesi zor, etil asetatta çözünen, kloroform, metanol veya susuz etanolde kolaylıkla çözünen, su içinde çözülmesi son derece zordur. 1986 yılında Takeda ilaç şirketi tarafından geliştirilen bir akıllı teşvik tıbbı türüdür. Doğrusal çekme işlevi, beyin fonksiyonu ve beyin fonksiyonunun işlevini geliştirecek, beyindeki glikoz kullanımını iyileştirecek ve ATP üretimini teşvik edecek şekilde aktive edilir. Antioksidan ve serbest radikalleri temizleyen güçlü bir etkisi olan beyindeki nörotransmitter serotoninin metabolizmasını geliştirebilir.


fonksiyon

1. İdebenon beyindeki sinir büyüme faktörünü (NGF) arttırır. Güçlü bir antioksidandır ve beyin kimyasını olumlu etkiler.

2. Idebenon beyin nörotransmitterleri serotonin, dopamin, adrenalin ve noradrenanlin üretimini artırabilir.

3. Idebenon'un sağ ve sol beyin hemisferlerini ayıran zar olan korpus kallozumda bilgi transferini teşvik ettiği gösterilmiştir. Ve Alzheimer hastalığını tedavi etmek ve inmelerden kaynaklanan hasarı azaltmak için kullanılmıştır.

Özellikler

Test Öğeleri Özellikler Sonuç
Görünüş Turuncu sarı veya sarı, kristal toz. Turuncu sarı kristal toz
Çözünürlük Suda çözünmez, metanolde çok çözünür, kloroform, susuz alkol ve etil asetatta serbestçe çözünebilir.
uygundur
Kimlik 1. Standarta uyun
uygundur
2. Standartlara uyun
uygundur
3. IR spektrumu
uygundur
E 458--486
461
Erime aralığı 52-55 ℃ 54-55 ℃
Kurutma kaybı ≤0.1%

% 0.03

Ateşleme kalıntısı ≤0.1%

% 0.02

Ağır metaller ≤10ppm uygundur
safsızlıklar ≤0.8% % 0.5
Kalıntı Çözücüler Heksan ≤0.029% uygundur
Metanol ≤% 0.3 uygundur
Toluen ≤0.089% uygundur
Deney (HPLC): ≥% 98.5, susuz madde % 99.7
Ambalaj ve Depolama: İyi kapalı bir kapta saklayın.

Posterior Miyokard İnfarktüsü İçin Valsartan Pharma Grade Steroidleri

  • Posterior Miyokard İnfarktüsü İçin Valsartan Pharma Grade Steroidleri
Ürün ayrıntıları:
Valsartan İlaç Hammaddesi Arka Miyokard İnfarktüsü tedavisinde primer hipertansiyon

Açıklama

Valsartan bir anjiyotensin II reseptör antagonisti antihipertansif ilaçtır, ilaç anjiyotensin Ⅱ tip 1 (AT1) reseptör blokajı, anjiyotensin Ⅱ plazma seviyeleri yapar, aynı zamanda AT1 reseptörünün etkisine karşı sızdırmaz olmayan AT2 reseptörlerini uyarır; kan damarlarını kan basıncını düşürme etkisini arttırmak için elde etmek.

Amerika Birleşik Devletleri'nde valsartan, hipertansiyon, konjestif kalp yetmezliği ve post-miyokard enfarktüsü tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

İsviçre ciba - ince temel şirket araştırma ve geliştirme üretimi 1995 ve 1996 yılında sırasıyla valsartan nesli, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da patent almak için ve Temmuz 1996'da Almanya'da ilk kez piyasaya sürülmüş, daha sonra yavaş yavaş Avrupa'da , Amerika, Japonya. Valsartan, stabil hipotansiyon etkisi ve küçük toksisite özelliklerine sahiptir.

Tıbbi kullanımlar

Valsartan yüksek kan basıncını, konjestif kalp yetmezliğini tedavi etmek ve kalp krizi sonrasında sol ventrikül disfonksiyonu olan kişilerin ölümünü azaltmak için kullanılır.

İdrarda tip II diyabetli ve yüksek tansiyonlu veya albüminli insanlarda, valsartan, kötüleşen ve gelişmekte olan son dönem böbrek hastalığını yavaşlatmak için kullanılır.

Hareket mekanizması

Valsartan kan basıncını düşürmek için kan damarlarını daraltmayı ve aldosteronu aktive etmeyi içeren anjiyotensin II eylemlerini bloke eder. İlaç antagonist olarak çalışan anjiyotensin I tipi reseptörlere (AT1) bağlanır. Bu etki mekanizması, anjiyotensin I'in anjiyotensin II'ye dönüşümünü engelleyen ACE inhibitörü ilaçlardan farklıdır.

Valsartan reseptör üzerinde etki gösterdiğinden, anjiyotensin II'nin ACE'nin yanı sıra diğer enzimler tarafından üretildiği için daha eksiksiz anjiyotensin II antagonizması sağlayabilir. Ayrıca, valsartan, ACE inhibitörleri gibi bradikinin metabolizmasını etkilemez.

Şartname

madde Şartname Sonuç
Görünüm Beyaz neredeyse beyaz toza kadar Beyaz toz
Kimlik Kızılötesi emilim: IR spektrumu, referansla elde edilenle tutarlıdır uygundur
Test tayfinin kromatogramındaki ana zirvenin tutma süresi, Testte elde edildiği gibi, Standart preparasyonun kromatogramındaki teneffüs durumuna karşılık gelir. uygundur
Absorbans NMT% 0.02 uygundur
Su NMT 2.0% % 0.51
Ateşleme kalıntısı NMT% 0.1 % 0.07
Ağır metaller NMT% 0.001 Uygundur
İlgili bileşikler (HPLC) Bileşik A NMT 1.0% % 0.59
Bileşik B NMT% 0.2 % 0.04
Bileşik C NMT% 0.1 % 0.05
Herhangi bir diğer yabancı madde NMT% 0.1 (bileşik A hariç) % 0.07
Toplam safsızlıklar NMT% 0.3 (bileşik A hariç) % 0.16
Kalıntı çözücüler (GC) Etil asetat NMT 5000ppm 305ppm
Diklorometan NMT 600ppm undetected
Metanol NMT 3000ppm undetected
N, N-Dimetilformamit NMT 880PPM undetected
Deney (HPLC) ~ 102.0,% 98.0,% 99.65%

P Etoksiasetanilid İlaçları Azaltmak İçin Alevleri Azaltan İlaç Sınıfı Steroidler CAS 62-44-2

  • P Etoksiasetanilid İlaçları Azaltmak İçin Alevleri Azaltan İlaç Sınıfı Steroidler CAS 62-44-2
Ürün ayrıntıları:
P Ethoxyacetanilide Tıpta Ciltte Gideren Ateş İçin Hammadde / İlaç İndirgeme CAS 62-44-2


Açıklama


Phenacetin, (Phenacetin veya acetophenetidin) kimyasal formül C10H13NO2, oda sıcaklığında, erime noktası 134 ° C'de beyaz bir kristal halinde katıdır ve birçok ülkede uyuşturucu yasaklamaktadır. Phenacidine, beyaz, parlak bir pul kristali veya beyaz kristal tozudur. 137-138 ° C erime noktası, 1.571 kırma indeksi. Suda çözünmez, eterde az çözünür, kaynar suda az çözünür, etanol ve kloroformda eritilir. Konsantre sülfürik asit içerisinde çözündüğünde renk göstermez ve çözeltiye düştüğünde turuncu olur. Kokusuz, acı tadı.

Bilinen etki mekanizması

Analjezik etkileri, spinal kordun duyusal kanalları üzerindeki eylemlerinden kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, fenasetin kalp üzerinde depresif bir etkiye sahiptir ve burada negatif bir inotrop oluşturmaktadır. Antipiretiktir, sıcaklık ayar noktasını düşürmek için beyinde etki eder. Romatoid artrit (subakut tip) ve interkostal nevraljiyi de tedavi etmek için kullanılır.

Vücutta parasetamol (asetaminofen) olarak metabolize olur ve aynı zamanda klinik açıdan anlamlı bir analjeziktir.


kullanım

Phenacetin yirminci yüzyılın üçüncü çeyreğine kadar, çoğunlukla "APC" veya aspirin-fenasetin-kafein bileşiği analjezikleri şeklinde ateş ve ağrı için bir çare olarak kullanılmıştır. Erken bir formülasyon (1919), Vincent'ın Avustralya'daki APC'si idi. Bununla birlikte, ABD Gıda ve İlaç İdaresi, kanserojen ve böbrek hasarına neden olan özellikleri nedeniyle (5 Ekim 1983 tarihli Federal Resm (48 FR 45466)), Kasım 1983'te fenasetin içeren ilaçların geri çekilmesini emretti. Ayrıca Hindistan'da yasaklandı. Sonuç olarak, bazı markalı, önceden fenasetin esaslı müstahzarlar satılmaya devam edildi, ancak fenasetin yerine daha güvenli alternatifler sunuldu.

Popüler fenasetin markası Roche's Saridon'du; 1983'te propyphenazone, paracetamol ve kafein içeren yeniden formüle edildi. Coricidin ayrıca fenasetin olmadan yeniden formüle edildi. Parasetamol benzer analjezik ve antipiretik etkilere sahip bir fenasetin metabolitidir, ancak yeni formülasyonun fenasetin karsinojenisitesine sahip olmadığı bulunmuştur.

Phenacetin şimdi, iki ilacın benzer fiziksel özelliklerinden dolayı Birleşik Krallık'ta ve Kanada'da kokainin kirletilmesi için bir kesme maddesi olarak kullanılmaktadır.

Düşük maliyetli fenasetin, kristallerin fiziksel ve refraktif özelliklerinin araştırılması için kullanılmaktadır. Bu tür bir araştırma için ideal bir bileşiktir.

kontrendikasyon

1. Bu ürünün alerjisini, gebe kadını ve emzirmeyi devre dışı bırakın;
2. Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarının devre dışı bırakılması;
3. Hemolitik hastalık veya diğer kan hastalık öyküsü olan hastalar devre dışı bırakılır;
4. Yaşlı insanlar ve çocuklar dikkatli olmalıdır.

Ürün adı
phenacetin

CAS Numarası.
62-44-2
Dış Ambalaj

25KG

Üretim tarihi
2016/05/07
Raf ömrü
2019/05/05

Standart kabul edildi

BP68

Analiz öğeleri

Şartname

Sonuçlar

Açıklama

Standarta uymak

Comforms

Kimlik

Pozitif

Pozitif

Erime noktası

134ºC - 136.5ºC

134,5ºC ila 136,5ºC

4-kloroasetanilid

BP1968

<3.5ml / 0.6 g

P-Phenetidine

BP1968

Comforms

Sülfatlı kül

≤0.1%

% 0.07

tahlil

≥99%

% 99.1
80
bir ABD aracılığıyla # 80

% 98

Sonuç

nitelikli

Nadik Anhidrit 826-62-0 NA Kür Maddesi İçin Isıya Dayanıklı Steroidler

  • Nadik Anhidrit 826-62-0 NA Kür Maddesi İçin Isıya Dayanıklı Steroidler
Ürün ayrıntıları:
NA Tıp Hammaddesi Alkid reçinesinin ve melamin reçinelerinin modifiye edici ajanı için Nadik Anhidrid


Açıklama

Doymamış polyester reçine, ftalik anhidrit oranı, benzen anhidrit reçinenin dört hidrojeni, daha iyi kuru gazı, daha yüksek ısı direnci, pürüzsüzlük, daha yüksek performans, korozyon direnci ve mekanik mukavemete sahiptir. Epoksi reçine için kullanılan kürleme ajanı döküm, laminasyon, toz haline getirme vb. Için uygundur, kür malzemesi mükemmel hava koşullarına, ısı direncine ve elektriksel özelliklere sahiptir. Alkid reçinesi, üre formaldehit reçinesi için kullanılır.

kullanım

① Doymamış polyester reçinelerde, ftalik anhidrit veya THPA ile üretilen reçinelere nazaran daha iyi hava kuruması, yüksek ısı direnci, yüzey derecesi, elektriksel özellikler, korozyon direnci ve mekanik mukavemet gibi özelliklere sahip NA (Nadic Anhydride) kullanılmaktadır.
② Döküm, laminasyon, toz haline getirme vb. Için uygun epoksi reçinenin kürleme ajanı için kullanılır. Sertleşmiş ürünlerin mükemmel hava direnci, ısı direnci ve elektriksel özellikleri vardır.
③ Alkid reçinesi, üre - formaldehit reçinesi, melamin reçineleri vb. Değiştirici ajanlarda kullanılır.
④ Pestisitler, sülfür değiştirici, plastikleştirici, yüzey aktif madde, tekstil nüfuz edici ajan vb. Için kullanılabilir.

Şartname

Nadik Anhidrid (NA)

Ürün adı
Nadik Anhidrid (NA)
CAS NO: 826-62-0
Moleküler formül
Kimyasal formül: C9H8O3
Yapısal formül:
Moleküler ağırlık: 164.16
Teknik göstergeler
kullanım

A.Fatalik anhidrit veya THPA ile yapılan reçinelerden daha doymamış polyester reçineler kullanıldığında, NA (Nadic Anhydride), daha iyi hava kuruması, yüksek ısı direnci, yüzey derecesi, elektriksel özellikler, korozyona direnç ve mekanik mukavemete sahiptir.

② Epoksi reçinesinin kürleme ajanı için kullanılır; döküm, laminasyon, toz kalıplama vb. Için uygundur. Sertleşmiş ürünlerin mükemmel hava direnci, ısı direnci ve elektriksel özellikleri vardır.

③ Alkid reçinesi, üre-formaldehit reçinesi, melamin reçineleri vb. Değiştirici ajanlarda kullanılır.

④ Pestisitler, sülfür değiştirici, plastikleştirici, yüzey aktif cismi, tekstil nüfuz edici ajan vb. Için kullanılabilir.

Paketleme
25kg / bag
Depolama
Bu ürün hava geçirmez, güneşten uzak, neme karşı dayanıklı ve ısıdan uzak olmalıdır. Depolama süresi bir yıldır.
İletişim bilgileri
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Tel: 86-21-20935130

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)