Sertifika
iyi kalite ilaç hammaddesi satış için
iyi kalite ilaç hammaddesi satış için
Ben sohbet şimdi

saç yenileme tozu

Steroid Hormonlar Saç Yenileme Tozu 98319-26-7, Erkek Cinsel Hormonlar İçin Finasteride

  • Steroid Hormonlar Saç Yenileme Tozu 98319-26-7, Erkek Cinsel Hormonlar İçin Finasteride
Ürün ayrıntıları:
Steroid Hormonlar Tıp Hammaddesi Finasterid Erkek Cinsel Hormonlar İçin Propecia Saç Yenilemesi


Açıklama

Proscar ve Propecia markaları altında satılan Finasteride, benign prostat hiperplazisinin (büyümüş prostat) ve erkek tipi saç dökülmesinin tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Tip II ve tip III 5α redüktaz inhibitörüdür; 5α - redüktaz, bir enzim, testosteronu dihidrotestosterona (DHT) dönüştürür.

Tıbbi kullanımlar

1. Prostat büyütme

Hekimler bazen finasterid kullanırlar ve BPH'nin tedavisi için gayri resmi olarak büyümüş prostat olarak bilinirler. Finasterid BPH ile ilişkili semptomları, idrara çıkma zorluğu, gece idrar yaparken kalkma, idrara çıkma başlangıcında tereddüt etme ve idrar akımında azalma gibi durumları iyileştirebilir. Tamsulozin gibi alfa -1 blokerlerden daha az semptomatik rahatlama sağlar ve semptomatik rahatlama başlangıca göre daha yavaştır (tedavinin terapatik sonuçlarını belirlemek için altı ay veya daha fazla finasterid tedavisi gerekebilir). Semptomatik faydalar çoğunlukla prostat hacmi> 40 cm3 olanlarda görülür. Uzun süreli çalışmalarda, finasterid ancak alfa-1 inhibitörleri akut üriner retansiyon riskini (4 yılda% -57) ve ameliyat ihtiyacını (4 yılda% 54) azaltmaktadır. İlaç kesilirse, terapötik yararlar yaklaşık 6-8 ay içinde tersine çevrilir.

2. Desen saç dökülmesi

Finasteride bazen erkeklerde desen saç dökülmesini (androjenetik alopesi) tedavi etmek için kullanılır. Tedavi saç dökülmesini yavaşlatır ve altı aylık tedaviden sonra saç dökülmesinde yaklaşık% 30'luk bir iyileşme sağlar; etkinlik genellikle ilaç alındığı sürece devam eder, ancak zaman zaman dökülmeden sonra saç dökülmesi yavaşlar. Finasteride, kadınlarda desen saç dökülmesi için de test edilmiştir; sonuçlar plasebodan iyi değildi.

3. Aşırı kıl gelişimi

Finasterid, kadınlarda hirsutizm (aşırı yüz ve / veya vücut tüylerinin büyümesi) tedavisinde etkili olduğu bulunmuştur. Kalıcı adrenar sendrom nedeniyle hiperandrojenizm gösteren 89 kadını içeren bir çalışmada, finasterid 2 yıllık tedaviden sonra yüz hirsutizminde% 93'lük bir azalma ve vücut hirsutizminde% 73'lük bir azalma sağladı. Hirsutizm için finasterid kullanan diğer çalışmalar da bunun açıkça etkili olduğunu tespit etmiştir.

4. Transeksüel kadınlar

Finasterid, bazen östrojen formuyla kombine olarak, antiandrojen özellikleri nedeniyle transseksüel kadınlar için hormon replasman tedavisinde kullanılır. Bununla birlikte, bu amaçla finasterid kullanımına yönelik çok az klinik araştırma yapılmış ve etkinlik kanıtı sınırlıdır. Finasterid, travma sonrası anksiyete, intihar düşüncesi gibi yan etkilerle, hatta travesti popülasyonunda daha belirgin olan semptomlarla ve daha şimdiden yüksek risk taşıyan yan etkilerle ilişkili olabileceği için, transseksüel kadınlara finasterid reçete ederken dikkatli olunmalıdır.

Şartname

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Açıklama Beyaz veya beyazımsı kristal toz Beyaz kristal toz
Spesifik rotasyon -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Kimlik İR Çalışan standartlarla eşleşir Uygundur
HPLC
Çözünürlük Kloroformda ve alkolde serbestçe çözünür;
Suda çok az çözünür
uymak
Ağır metaller ≤10ppm <10ppm
Su ≤0.3% % 0.22
Ateşleme kalıntısı ≤0.1% % 0.05
Göreceli malzeme Maksimum safsızlıklar≤0.5% % 0.36
Toplam yabancı madde oranı≤1.0% % 0.52
tahlil 98.5 ~ 101.0% 99.59%
Sonuç Şartname Kurumsal standartlara uygun

Prostat Hiperplazisi İçin Finasteride Saç Yenileme Tozu İlaç Hammaddesi 98319-26-7

  • Prostat Hiperplazisi İçin Finasteride Saç Yenileme Tozu İlaç Hammaddesi 98319-26-7
Ürün ayrıntıları:
Finasteride Medicine Ham Maddesi Prostat hiperplazisi için erkek tipi saç dökülmesi 98319-26-7


Açıklama

Finasterid, testosteron metabolizması sürecinde hücre içi enzim - II tip 5a - redüktazın spesifik bir önleyicisi olan, 4 - azotipik bir bileşiktir. İyi huylu prostatik hiperplazi veya prostatik hipertrofi, prostatta testosteronun dihidrotestosterona dönüşmesine bağlıdır.

Bu ilaç, prostat bezinde kan ve dihidrotestosteronu etkili bir şekilde azaltabilir. Androjen reseptörünün androjen reseptörü için afinitesi yoktur. Finasterid 5 alfa redüktaz inhibitörüne, mekanizmanın hormonu, testosteronun dihidrotestosterona (DHT) inhibisyonu, büzülmeyi arttırması ve benign prostat hiperplazisinin (BPH) önlenmesi olarak prostat ve idrar akış hızındaki semptomları iyileştirmesidir.

fonksiyon

Prostatın orta ila şiddetli hiperplazisi semptomlarının araştırılmasında (PLESS) uzun süreli bir etkinlik ve güvenilirlikte bu ilaç, bu ilaç ile tedavi edilen 3016 prostat hiperplazisi hastası 4 yıllık uygun atık (cerrahi müdahale), üriner sistem gibi prostat bezinin transüretral rezeksiyonu ve prostatın diğer rezeksiyonu ya da kateterin akut üriner retansiyonu yerleştirilmesi gerekliliği değerlendirilir. Bu çift kör, randomize, plasebo kontrollü, çok merkezli çalışmada, bu ilaç ile genel bertaraf tedavisi üriner sistem riski% 51 oranında azaldı, prostat hacmi küçülmekte ve devamlı azami idrar akış hızı artmakta ve semptomlar da iyileşmektedir.

Farmakolojik etkiler

Finasterid, spesifik Ⅱ tip 5 alfa redüktaz inhibitörleri, dihidrotestosterona (DHT) periferik testosteron inhibisyonu, organizmada DHT seviyelerinde kan ve prostat, deri vb. Azaltmak için steroid hormonların nitrojen bileşikleridir. Büyüme ve gelişme prostat ve benign hiperplazi, prostat dokusunda kan ve DHT düzeylerini düşürerek ve prostat hiperplazisini baskı altına alarak ve benign prostat hiperplazisinin ilgili klinik semptomlarını geliştirerek DHT, finasteride bağlıdır.

Endikasyonları

Prostat hiperplazisinin tedavisinde kullanılır.

Uygulanabilir kişiler

BPH hastalarında prostat büyümesi ve alt üriner sistem semptomları görülüyor.

Prostat hacmi (40 ml) ve / veya serum PSA düzeyleri (PSA 1.4 ng / ml'den daha yüksek) olan hastalar daha iyi sonuçlara sahiptir

Şartname

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Açıklama Beyaz veya beyazımsı kristal toz Beyaz kristal toz
Spesifik rotasyon -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Kimlik İR Çalışan standartlarla eşleşir Uygundur
HPLC
Çözünürlük Kloroformda ve alkolde serbestçe çözünür;
Suda çok az çözünür
uymak
Ağır metaller ≤10ppm <10ppm
Su ≤0.3% % 0.22
Ateşleme kalıntısı ≤0.1% % 0.05
Göreceli malzeme Maksimum safsızlıklar≤0.5% % 0.36
Toplam yabancı madde oranı≤1.0% % 0.52
tahlil 98.5 ~ 101.0% 99.59%
Sonuç Şartname Kurumsal standartlara uygun

98319-26-7 Hair Regrowth Powder Finasteride For Transgender Women Excessive Hair Growth

  • 98319-26-7 Hair Regrowth Powder Finasteride For Transgender Women Excessive Hair Growth
Ürün ayrıntıları:
Finasterid İlaç Hammaddesi Finasterid Transgender kadınlar için Aşırı kıl gelişimi


Açıklama

17β- ( N -tert-butilkarbamoyl) -4-aza-5a-androst-1-en-3-one olarak da bilinen Finasterid sentetik bir androstan steroidi ve 4 - azasteroiddir. Testosteron ve DHT gibi androjen steroid hormonlarının benzeridir.

Finasterid bir lipofilik bileşiktir.

Toplum ve kültür

Gıda ve İlaç Dairesi, kan veya plazma bağışının son finasterid dozunu aldıktan sonra en az bir ay ertelenmesini öneriyor.

Donald Trump'un kişisel doktoru olan Harold Bornstein, Trump'ın saç büyümesini teşvik etmek için finasterid alacağını söyledi.

Atletizm

2005 yılından 2009 yılına kadar, Dünya Anti Doping Ajansı, finasterid'i yasakladı; çünkü ilacın steroid istismarını maskelemek için kullanılabileceği keşfedildi. Test yöntemlerinde yapılan iyileştirmeler yasağın gereksiz hale getirilmesinden sonra, 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren listeden çıkarılmıştır. Finasterid kullanan ve uluslararası rekabette yasak olan sporcular arasında iskelet racer Zach Lund, bobsledder Sebastien Gattuso, futbolcu Romário ve buz hokeyi golcüsü José Théodore yer alıyor.

Marka isimleri

İlaç ticareti isimleri; erkek tipi kellik (MPB) için pazarlanan Propecia ve benign prostat hiperplazisi (BPH) için Proscar; Her ikisi de Merck & Co'nun ürünleri. Propecia'da 1 mg finasterid ve Proscar'da 5 mg. BPH'nin tedavisi için finasterid üzerine olan Merck'in patenti 19 Haziran 2006 tarihinde sona ermiştir. Merck, MPB'yi tedavi etmek için finasterid kullanımı için ayrı bir patent aldı. Bu patent, Kasım 2013'te doldu.

tartışma

ABD'de ve Kanada'da erkekler kalıcı cinsel yan etkilerden endişe ediyorlar "diye belirttiler" post finasteride sendromu ", finasteride saç dökülmesine neden olan erkeklerde devam edebilen cinsel, nörolojik, hormonal ve psikolojik yan etkilerle karakterize veya büyümüş bir prostat "olarak tanımladı. 2012'de, Post-Finasteride Sendrom Vakfı olarak adlandırılan bir sağlık savunucusu grubu, bildirilen sendrom için bir çare bulmak ve farkındalık yaratmak için ikinci bir hedef oluşturmak üzere kurulmuştur. Şirketin 1Ç2016 mali dosyasına göre, Merck, finasterid ile tedaviyi bıraktıktan sonra kalıcı cinsel yan etkilere maruz kaldıklarını iddia eden müşterilerin açtığı 1.385 ürün sorumluluğu dava dosyasında sanık.

kullanım

Cinsel işlev bozukluğu

Finasterid bazı erkeklerde ilaç tedavisini bıraktıktan sonra uzun süreli cinsel işlev bozukluğuna neden olup olmadığı belli değildir. İlacı durdurduktan sonra kalıcı libido veya sertleşme bozukluğu vakaları rapor edildi ve FDA bu raporları insanlara bildirmek için etiketi güncelledi. 2010'da yapılan bir inceleme, finasteridin cinsel işlev bozukluğu riskini arttırdığı konusunda ılımlı kalite bulguları bulmasına karşın, insanların cinsel yan etkiler nedeniyle kullanmayı bıraktıklarını bulmadı.

Finasterid 1997 yılında saç dökülmesi için onaylandığında, FDA onay onayı, iyi tolere edildiğini ve en yaygın yan etkilerin cinsel işlevle ilişkili olduğunu bildirdi. Birçok insanda bu yan etkiler, ilaç durdurulursa ve ilaç devam ederse bile bazen çözülürse çözümlenir. Ek olarak "cinsel işlevsellikteki soru formu cinsel işlev bozukluğunun hassas bir şekilde yansımasını sağladı" gibi görünüyor.

Bir meta analiz ve sistematik inceleme, finasterid veya dutasterid ile tedavi edilen erkeklerin% 3,4 ila% 15,8'inde erektil disfonksiyon, libido kaybı ve ejakülasyon azalması gibi cinsel işlev bozukluğunun ortaya çıkabileceğini buldu. Bu, daha düşük yaşam kalitesiyle bağlantılıdır ve ilişkilerde stres yaratabilir. Aynı zamanda cinsel isteği azaltan bir ilişki vardır. Bir alt grupta erkeklerde, bu olumsuz cinsel yan etkilerin finasterid veya dutasterid'in kesilmesinden sonra bile devam edebileceği bildirilmiştir.

Şartname

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Açıklama Beyaz veya beyazımsı kristal toz Beyaz kristal toz
Spesifik rotasyon -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Kimlik İR Çalışan standartlarla eşleşir Uygundur
HPLC
Çözünürlük Kloroformda ve alkolde serbestçe çözünür;
Suda çok az çözünür
uymak
Ağır metaller ≤10ppm <10ppm
Su ≤0.3% % 0.22
Ateşleme kalıntısı ≤0.1% % 0.05
Göreceli malzeme Maksimum safsızlıklar≤0.5% % 0.36
Toplam yabancı madde oranı≤1.0% % 0.52
tahlil 98.5 ~ 101.0% 99.59%
Sonuç Şartname Kurumsal standartlara uygun

Prostat Hastalığı İçin Yüksek Saflıkta Propecia Saç Büyütme Tozu, Oral Finasterid Proscar

  • Prostat Hastalığı İçin Yüksek Saflıkta Propecia Saç Büyütme Tozu, Oral Finasterid Proscar
Ürün ayrıntıları:
Oral Finasterid Saç Dökülmesi Tedavisinde Proscar Farmasötik Hammaddeler Prostat Hastalığı

Açıklama

Propecia (finasterid) erkeklerdeki erkek tipi kellik (androjenik alopesi) tedavisinde kullanılır. Oral kullanım olsa da, DHT düzeylerini sistematik olarak düşürecek ve bu durum eğitim ve cinsel gücü olumsuz yönde etkileyebilir.

Benign prostat hiperplazisi (BPH) tedavisinde doxazosin ile birlikte kullanılır. ] Finasterid, testosteronu dihidrotestosterone (DHT) 'ya dönüştüren enzimi inhibe ederek oral yoldan aktif bir Testosteron Tip II 5-alfa redüktaz inhibitörüdür.

Topikal olarak (kafa derisi üzerinde) daha fazla saç dökülmesini en aza indirgemenin bir etkisi vardır. Nizoral ve spironolakton (ki bu da kötü kokuyor) ile birlikte, aslında kaybı orta derece tersine çevirebilir.

Testosteronlu sikluslarda kullanmak için, bunun hiç kötü olmadığını düşünmüyorum. Bir normalden daha az DHT istemez. Sistemdeki testosteron miktarı arttıkça finasterid miktarı düzeyi normal seviyelere indirmek zorunda kalmıştır. Günde 5 mg / gün, haftada gram seviyesinde makul ve testosteronun düşük dozajlarında orantılı olarak daha az doz düşünün.

Uygulamalar

Propecia (finasterid) erkeklerdeki erkek tipi kellik (androjenik alopesi) tedavisinde kullanılır. Topikal olarak (kafa derisi üzerinde) daha fazla saç dökülmesini en aza indirgemenin bir etkisi vardır. Nizoral ve spironolakton (ki bu da kötü kokuyor) ile birlikte, aslında kaybı orta derece tersine çevirebilir.

Önce prostat hastalığının tedavisinde kullanılır. Klinik çalışmalar finasterid 1 mg / gün ile devamlı oral 3 aylık veya hafifçe uzun süreli saç büyümesine sahip olabileceğini, 1 yıllık saç büyüme oranının% 48'e kadar çıkmasının ardından saç organizasyonunu 2 yıl saç alarak düşmeye devam edebileceğini düşündürmektedir büyüme oranı% 66 -% 83'e ulaştı.

Şartname

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Açıklama Beyaz veya beyazımsı kristal toz Beyaz kristal toz
Spesifik rotasyon -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Kimlik İR Çalışan standartlarla eşleşir Uygundur
HPLC
Çözünürlük Kloroformda ve alkolde serbestçe çözünür; Suda çok az çözünür uymak
Ağır metaller ≤10ppm <10ppm
Su ≤0.3% % 0.22
Ateşleme kalıntısı ≤0.1% % 0.05
Göreceli malzeme Maksimum safsızlıklar ≤% 0.5 % 0.36
Toplam saf olmayan maddeler ≤% 1.0 % 0.52
tahlil 98.5 ~ 101.0% % 99.68
Sonuç Belirtim USP29'a uygundur

53-43-0 Saç Yenileme Tozu Dhea Dehidroepiandrosteron Artan Endojen Üretim

  • 53-43-0 Saç Yenileme Tozu Dhea Dehidroepiandrosteron Artan Endojen Üretim
Ürün ayrıntıları:
Androjen İlaç Hammaddeleri Dehidroepiandrosteron Endojen üretimi artırmak

Açıklama

Androstenolon olarak da bilinen dehidroepiandrosteron (DHEA), endojen bir steroid hormondur. Androjen ve östrojen cinsiyet steroidlerinin biyosentezinde metabolik bir ara madde olarak işlev gören adrenal bezlerde, gonadlarda ve beyinde üretilen insanlardaki en bol dolaşımdaki steroidlerden biridir. Bununla birlikte, DHEA'nın kendi başına bir dizi nükleer ve hücre yüzeyi reseptörüne bağlanan ve bir nörosteroid ve nörotrofin gibi hareket eden çeşitli potansiyel biyolojik etkileri vardır.

Biyolojik fonksiyon

1. Bir androjen olarak

DHEA ve androstenedion gibi diğer adrenal androjenler, nispeten zayıf androjenler olmasına rağmen adrenarşın androjenik etkilerinden (örneğin erken pubik ve aksiller saç büyümesi, yetişkin tipi vücut kokusu, saç ve deri yağlanmasının artması ve hafif akne) sorumludur. Fonksiyonel olmayan bir androjen reseptörüne (AR) sahip olan ve DHEA ve diğer androjenlerin androjenik etkilerine karşı bağışıklık kazanan, tam androjen insensitivite sendromu (CAIS) olan kadınların genelde pubik ve aksiller saç ve vücut kılları yoktur veya seyrek / kısırdır. , DHEA, testosteron ve diğer androjenlerin adrenar ve pubarştaki vücut kıl gelişimindeki rolünü göstermektedir.

2. Nörosteroid olarak

Bir nörosteroid ve nörotrofin olarak, DHEA merkezi sinir sisteminde önemli etkilere sahiptir.

Metabolizma

DHEA, sülfotransferaz enzimleri SULT2A1 vasıtasıyla ve daha az ölçüde SULT1E1 aracılığıyla C3β konumunda sülfatlama yoluyla DHEA-S'ye dönüştürülür. Bu, doğal olarak adrenal kortekste ve dışsal DHEA oral yoldan uygulandığında karaciğer ve bağırsaklarda ilk geçiş metabolizması sırasında oluşur. DHEA-S'nin dolaşımdaki seviyeleri, DHEA'nın yaklaşık 250 ila 300 katıdır. DHEA-S sırayla steroid sülfataz (STS) yoluyla periferik dokularda DHEA'ya dönüştürülebilir.

DHEA'nın terminal yarılanma ömrü yalnızca 15 ila 30 dakika arasında kısadır. Buna karşılık, DHEA - S'nin terminal yarılanma ömrü 7 ila 10 saatte çok daha uzundur. DHEA-S tekrar DHEA'ya dönüştürülebildiğinden, DHEA için dolaşımdaki bir rezervuar görevi görür ve böylece DHEA süresini uzatır.

DHEA'nın metabolitleri, androstenediol ve androstenedionun yanı sıra DHEA-S, 7a-hidroksi-DHEA, 7p-hidroksi-DHEA, 7- keto-DHEA, 7a-hidroksipiandrosteron ve 7p-hidroksepiandrosteronu içerir.

Ürün Katalogları

Fermentasyon (Başlangıç ​​Malzemeleri ve Ara Maddeler) Kimyasal Sentez (Ara ürünler)
4-androstenedion (4-AD) Dehidroepiandrosteron (DHEA)
1,4-androstadienedione (ADD) Epiandrosterone
9a-hidroksi-4-androstenedion (9-OH -4- AD) Androstanolone
21 - hidroksi - 20 - metilpregn - 4 - en - 3 - one (Bisnazolik, BA) Mestanolone
Sitolakton (δ- Lakton) 17a-hidroksiprogesteron
11 a, 17 a - dihidroksiprogesteron 19-nor-4-androstenedion
11 a - hidroksi Canrenon Metildiondion (Estra -4,9-dien -3,17-dion)
3b, 7a, 15a-trihidroksiandrost-5-ene-17-on Tertraen Asetat (3TR)
Tertraen 21 - Metil (5ST)
Kimyasal Sentez (API) kanrenon
Spironolakton östron
stanozolol
progesteron Kimyasal Sentez (API)
Estradiol ve esterler Testosteron ve esterler
estriol Nandrolone & esterler
altrenogest Boldenon ve esterler
Trenbolon ve esterler
Metenolon ve esterler

2426-02-0 Saç Yenileme Tozu 3,4,5,6, - Terahidroftalik Anhidrit TMMA

  • 2426-02-0 Saç Yenileme Tozu 3,4,5,6, - Terahidroftalik Anhidrit TMMA
Ürün ayrıntıları:
TMMA Tıbbı Doymamış polyester reçineleri ve epoksi reçineleri sertleştiricisi için hammadde 2426-02-0


Açıklama

Birçok kimyager orta yönetimde çeşitli organik, tıbbi kimya, OLED malzemeleri, Nono materyali tecrübesi ve uzmanlığıyla birleşti, bunların çoğu yurtdışında eğitildi. Bu ekiple her türlü kimya projesini destekleme olanağına sahibiz.

Yıllarca Avrupa'ya, Amerika'ya ve diğer ülkelere ihracat konusunda zengin tecrübeye sahibiz. Nakliye firmalarımız, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde verimli gümrükleme yeteneğine sahiptir. Firmamızda sipariş verdiğinizde, derhal sevkıyat ayarlayıp sizin için izleme bilgilerini e-posta ile güncelleyeceğiz. Ayrıca, kapıdan kapıya servis ayarlayabiliriz. Göndericilerimiz tarafından doğrudan ofisinize veya fabrikanıza teslim edilir.

kullanım

Bu ürün esas olarak insektisitler, krizantem lipid böcek öldürücü ara ürünleri, doymamış polyester reçineler, epoksi reçineleri sertleştirici ve plastikleştiricilerde kullanılır.

Şartname

Görünüş Sarı renkli pul pullu katı
Saflık ≥96.0

Paketleme

25kg / çantası, 500 kg / çanta

Depolama

Bu ürün hava geçirmez, güneş ışınlarından, neme karşı dayanıklıdır ve hektardan uzaktır. Depolama süresi bir yıldır.

Ürün adı
3,4,5,6, -Terahidroftalik Anhidrid (TMMA)
CAS NO: 2426-02-0
Moleküler formül
Kimyasal formül: C8H8O3
Yapısal formül:
Moleküler ağırlık: 152,15
Teknik göstergeler
Sarı renkli pul pul dökülmüş katı, ≥% 96.0
kullanım
Bu ürün esas olarak insektisitler, krizantem lipid böcek öldürücü ara ürünleri, doymamış polyester reçineler, epoksi reçineleri sertleştirici ve plastikleştiricilerde kullanılır.
Paketleme
25kg / bag
Depolama
Bu ürün hava geçirmez, güneşten uzak, neme karşı dayanıklı ve ısıdan uzak olmalıdır. Depolama süresi bir yıldır.

Ana avantaj

Biz araştırma, geliştirme, üretim, ihracat ve benzeri "one-stop" paketleme hizmeti ile costomers sağlayabilir.
Güçlü Ar-Ge gücü, teknolojimizi, müşterilere daha iyi hizmet sunmak için sonsuza dek lider bir düzeyde tutmamızı sağlıyor.
Müşterilerimize daha fazla memnun kalmamızı ve güvende kalmamızı sağlayan ISO ve SGS sertifikalarına sahibiz.
İhracat deneyiminin 10 yılı aşkın, biz daha profesyonel hizmet ile müşterilerine sunabilirsiniz.
ONE PCL'de karışık ve farklı ürünler, müşteriler için çalışma verimliliğini artırır.
Merkezi Şanghay'da bulunan Şanghay, dünyanın en büyük limanından biridir, lojistik hizmetleri sağlamak için gümrük işlemleri için uygundur.

İletişim bilgileri
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Tel: 86-21-20935130

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)