Bizimle iletişim kur
William Wang

Telefon numarası : +86-13588430486

Naber : +8613588430486

Kanton Fuarı'nda Zhechem

November 3, 2021

Çin'in dış ticaretinin bir "barometresi" ve "barometresi" olarak 15 Ekim'de düzenlenen 130. Çin ithalat ve ihracat emtia fuarı (Kanton fuarı) büyük açılışı, Kanton fuarı üst üste üç dönem sonra ilk kez çevrimdışı salgın iyileşmesinden etkilendi bulutta, aynı zamanda ilk kez yeni bir model olan entegrasyon çevrimiçi sergisini de uyguluyor.Kanton Fuarı, Parti Komitesi Sekreter Yardımcısı ve şirketin genel müdürü Wang Fen ve genel müdür yardımcısı Huang Yingbo tarafından yönetildi ve 20'den fazla satıcı katıldı.Şirketimiz, ince kimyasallar, sağlık ürünleri, farmasötik müstahzarlar, tıbbi malzemeler vb. dahil olmak üzere toplam 100'den fazla ürün çeşidini sergileyen iki kabine sahiptir.

İlk gün, Parti Komitesi üyesi ve Grubun Genel Müdür Yardımcısı Zhang Yong, tıbbi sarf malzemeleri, sağlık ürünleri, ilaç tespit reaktifleri, sağlık yönetimi ürünleri hakkında bilgi edinmek için şirketimizin Güz Kanton Fuarı standını inceledi. vb. Bay Zhang, şirketimizin ürün yükseltme ve işlevsel yenilik konusundaki çabalarını onayladı.Bunların arasında, ilaç algılama işlemi basit, hızlı yanıt, birkaç dakika içinde sonuç alabilir, çünkü küresel popüler yeni ilaçlar da ilgili en son araştırma ve geliştirme projeleri ve ürünlerine sahiptir;The Times ile birlikte kan şekeri ölçüm cihazları ve diğer sağlık yönetimi ürünleri daha kullanışlı ve taşınabilir hale gelerek insanların kendi sağlık koşullarını anlamalarını kolaylaştırıyor.

Kanton Fuarı'nın çevrimiçi ve çevrimdışı platformlarından tam olarak yararlanmak için şirket, kafa derisi bakım özü, avokado ruj, kan şekeri gibi ana işe bağlı kalarak tanıtım yapmak için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı sergiye uygun ürünleri seçti. öne çıkan ürünler olarak metre.Üç seans canlı sergi deneyimiyle, satıcımız "mallarla yaşamak" konusunda yeteneklidir.30'dan fazla çevrimiçi canlı yayın düzenlendi ve katılımcıların şirket ve marka imajını tam olarak sergilemek için Canton Fair, Douyin ve Facebook'un çevrimiçi platformunu kullanarak çevrimdışı stantlarda aynı anda yayın yapmaları sağlandı.

 

hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı'nda Zhechem  0hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı'nda Zhechem  1hakkında en son şirket haberleri Kanton Fuarı'nda Zhechem  2